Jak pobrać filmik z Instagrama na komputer i telefon?

Jak pobrać filmik z Instagrama na komputer i telefon?

Niestety, Instagram nie oferuje wbudowanej funkcji pobierania filmów. Ale nie martw się! Dzięki naszemu poradnikowi dowiesz się, jak łatwo i szybko pobrać filmiki z Instagrama. Niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera, Androida czy iPhone'a - mamy dla Ciebie proste rozwiązania. 

Instagram nie posiada wbudawanej funkcji pobierania filmów

Instagram to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych, znana głównie z udostępniania zdjęć i krótkich filmików. Jednakże, pomimo swojej popularności, Instagram nie posiada wbudowanej funkcji pozwalającej na pobieranie filmów bezpośrednio z serwisu. Wiele osób jest rozczarowanych brakiem tej opcji, zwłaszcza gdy natrafią na interesujący ich filmik i chcieliby go zachować dla siebie.

Jednak nie martw się! Istnieją proste sposoby na pobranie filmików z Instagrama i cieszenie się nimi offline. Wystarczy skopiować link do wybranego filmiku na Instagramie. Jak to zrobić? Czytaj dalej nasz poradnik 

Jak skopiować link do filmiku na Instagramie? 

jak skopiowac filmik do filmiku na Instagramie

Kopiowanie linku do filmiku na Instagramie jest bardzo proste i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności technicznych. Wystarczy, że znajdziesz interesujący Cię filmik na Instagramie i wykonasz kilka prostych kroków.

Po pierwsze, otwórz aplikację Instagram i znajdź filmik, który chcesz skopiować. Może to być filmik zamieszczony przez Ciebie lub przez innych użytkowników. Kiedy już go znalazłeś, wystarczy nacisnąć trójkątny przycisk, który pozwala na udostępnienie posta innym użytkownikom.

Następnie pojawią się różne opcje wyboru. Wybierz "skopiuj link", a adres URL zostanie automatycznie skopiowany do schowka Twojego urządzenia. Możesz teraz przejść dalej i użyć tego linku do pobrania filmiku z Instagrama.

Warto pamiętać, że ta metoda działa zarówno na smartfonach iPhone, jak i na urządzeniach z systemem Android. Niezależnie od tego, jaki telefon masz, możesz bez problemów skopiować link do dowolnego filmiku na Instagramie.

Jak pobrać filmik z Instagrama na komputerze? 

Przejdź teraz do strony pl.savefrom.net/10/download-from-instagram. Znajdziesz tam specjalne pole tekstowe przeznaczone do wklejenia linku do filmiku z Instagrama. Po wklejeniu linku kliknij przycisk "pobierz" i poczekaj chwilę.

Teraz możesz cieszyć się swoim ulubionym filmikiem z Instagrama bez potrzeby korzystania z internetowej odtwarzarki! Ta prosta metoda pozwala łatwo pobierać filmy zarówno na komputerze PC jak i Mac.

Jak pobrać filmik z Instagrama na Androidzie? 

Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji o nazwie "InstDown" ze Sklepu Play. Możesz to zrobić bezpłatnie i w łatwy sposób. Po zainstalowaniu aplikacji otwórz ją na swoim urządzeniu.

Następnie przejdź do aplikacji Instagram i znajdź filmik, który chcesz pobrać. Kiedy już go znalazłeś, skopiuj link do tego filmiku poprzez naciśnięcie trójkątnego przycisku pod nim, a następnie wybierz opcję "skopiuj link".

Teraz wróć do aplikacji InstDown i wklej skopiowany wcześniej link do pola tekstowego dostępnego na ekranie głównym aplikacji. Naciśnij przycisk "download", aby rozpocząć proces pobierania filmiku.

Po chwili pojawi się komunikat informujący o sukcesie pobierania filmiku. Teraz masz możliwość obejrzenia go bez potrzeby korzystania z internetu - wystarczy tylko wejść w odpowiednią zakładkę w aplikacji InstDown.

Dzięki temu prostemu sposobowi możesz teraz swobodnie pobierać interesujące Cię filmy z Instagrama na swoim smartfonie z systemem Android. Nie musisz już martwić się o brak dostę

Jak pobrać filmik z Instagrama na iPhonie? 

Aby pobrać filmik z Instagrama na iPhonie, istnieje prosty sposób. Wystarczy pobrać aplikację InstaSave ze sklepu App Store. Po zainstalowaniu aplikacji, możesz przejść do przeglądarki w Instagramie i znaleźć interesujący Cię filmik.

Następnie skopiuj link do tego filmiku, a następnie otwórz aplikację InstaSave. Wklej link do odpowiedniego pola tekstowego i kliknij opcję "save". Aplikacja rozpocznie proces pobierania filmiku z Instagrama na Twoim iPhone'u.

Po chwili będziesz mógł cieszyć się swoim ulubionym filmikiem bez konieczności korzystania z internetu. Dzięki temu łatwemu krokom możesz przechowywać interesujące filmy bezpośrednio na swoim telefonie.

Podsumowanie

W tym artykule omówiliśmy różne sposoby pobierania filmików z Instagrama na różnych urządzeniach. Zauważyliśmy, że Instagram nie posiada wbudowanej funkcji pobierania filmów, ale istnieje kilka prostych metod, które możesz wykorzystać.

FAQ

Pobieranie filmików z Instagrama może wydawać się trudne, ale w rzeczywistości jest to bardzo proste. Dzięki prostym krokom i dostępnym narzędziom, możesz mieć ulubione filmy z Instagrama na swoim komputerze lub telefonie w kilka chwil. Wystarczy skopiować link do filmiku i użyć odpowiednich aplikacji lub stron internetowych, aby go pobrać.

1. Czy pobieranie filmików z Instagrama jest legalne?
Tak, jeśli zamierzasz pobrać filmy tylko do osobistego użytku i nie udostępniasz ich publicznie.

2. Czy istnieją inne metody pobierania filmów z Instagrama?
Oczywiście! Istnieje wiele innych aplikacji i narzędzi online, które umożliwiają pobranie filmów z Instagrama. Możesz eksperymentować i znaleźć tę metodę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

3. Czy muszę płacić za korzystanie z tych narzędzi?
Większość podstawowych funkcji takich narzędzi jest bezpłatna. Jednak niektóre mogą oferować również płatne opcje premium lub dodatkowe funkcje.

4. Jak uniknąć łamania praw autorskich przy pobieraniu filmów?
Ważne jest przestrzeganie praw autorskich innych osób na platformach społecznościowych, takich jak Instagram. Pamiętaj o tym, żeby pobierać filmy tylko do osobistego użytku i nie udostę

RuffRuff App RuffRuff App by Tsun
Powrót do blogu

Chcesz zdobyć obserwujących?

Sprawdź naszą ofertę. Kup lajki i obserwacje na media społecznościowe.