Dlaczego znikają lajki i komentarze na YouTube?

Dlaczego znikają lajki i komentarze na YouTube?

Jeżeli prowadzisz aktywnie kanał na YouTube i generujesz zasięgi to na pewno spotkałeś się z sytuacją, w której liczba lajków pod Twoim filmem się zmienia. Zwłaszcza jeżeli Twój kanał nie jest jeszcze okazały i przeważnie liczba polubień pod filmikem wynosi kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk. Często zdarza się, że część polubień lub komentarzy znika i twórca nie wie dlaczego się to dzieje.

YouTube usuwa lajki oraz komentarze

W trosce o wiarygodność przekazywanch informacji YouTube usuwa komentarze, które pojawiają się w formie spamu. Jeżeli użytkownik wkleja ten sam lub podobny komentarz pod wieloma filmikami to YouTube prędzej czy później go usunie. W przypadku lajków chodzi o zapobieganie generowaniu fałszywego ruchu. Jeżeli konto, z którego ktoś zostawł polubienie zachowuje się nienaturalnie (nie ogląda filmiku, a zostawia lajka lub loguje się na krótką chwilę) to polubienie dane od tego użytkownika może zostać cofnięte. 

Jeżeli szukasz polubień, które nie znikają to zapraszamy do naszego sklepu. Pod tym linkiem znajdziesz demo naszej usługi, w ramach której otrzymasz 10 całkowicie bezpłatnych polubień do dowolnego filmiku. Jeżeli będziesz zainteresowany większą ilością (lub subskrypcjami, wyświetleniami czy Watchtime) to wiesz gdzie nas szukać! 

Powrót do blogu

Chcesz zdobyć obserwujących?

Sprawdź naszą ofertę. Kup lajki i obserwacje na media społecznościowe.